АРХІТЕКТУРНИЙ ДИЗАЙН

 

 

 

                                                                                                                                

                                                                                                                           

             Громадські об"єкти                                                                                                                                                                          Житлові об'єкти

  

 

Архітектурний дизайн-проект за прийнятною ціною. Можливість виконання окремих розділів проекту. Авторський нагляд. Представлення інтересів замовника.

Дизайн-проект включає в себе наступні складові:
1-ий етап „Концепт - проект” - обстеження, фотофіксація та вивчення технологічних і конструктивних особливостей об'єкту проектування. Виготовлення передпроектних пропозицій та розробка концепції майбутнього інтер”єру;.
В концепт проект входить:
- Розробка загальної дизайнерської концепції згідно Проектного завдання та умов існуючих приміщень;
- Надання принципових варіантів планувань згідно Проектного завдання;
- Зонування приміщень
- Визначення стилістики об'єкту
- Ескізування з використанням різних технік художньої подачі матеріалу;
 2-ий етап „Ескізний проект” – набір принципових рішень технічного та художнього бачення Виконавцем майбутнього інтер”єру на підставі погодженого Замовником Концепт-проекту.
В ескізний проект входить:
- Виготовлення обмірних планів;
- Надання масштабних планів приміщень (без прив”язок);
- Надання масштабних планів підлог та стель (без прив”язок);
- Виконання візуалізації майбутнього інтер”єру;
- Попередній підбір умовно вибраних предметів інтер”єру: меблів, світильників, оздоблювальних матеріалів та інших складових, на основі яких Виконавець доносить до замовника дизайнерську концепцію майбутнього інтер”єру;

„Проектне завдання” на розробку проектної документації дизайн-проекту – це погоджений Замовником документ, що містить основну інформацію про його вимоги та побажання до призначення, складу, обладнання, комплектації, стилістичному рішенню приміщень об”єкту, а також іншу інформацію яка є визначальною для проектування.
3-ій етап „Робочий проект” – набір проектної документації виконаної у вигляді креслень, що виготовляється після погодження Замовником Ескізного проекту, на основі якої відповідні спеціалісти різного профілю можуть здійснювати втілення дизайн-проекту, що розроблений Виконавцем та погоджений Замовником.
Робочий проект розробляється паралельно з Комплектацією дизайн-проекту
„Комплектація дизайн-проекту” – це інформація у вигляді таблиць та специфікацій про  складові  майбутнього інтер”єру з врахуванням типу та виду даних виробів, габаритних розмірів, виробників, постачальників, вартості.
Комплектація дизайн-проекту розробляється паралельно з Робочим проектом.

4-ий етап „Авторський нагляд” – комплекс міроприємств, що здійснюється для забезпечення відповідності технологічних, архітектурно-стилістичних, будівельних та технічних рішень передбачених в погоддженій Замовником проектній документації.